KCM
Wilt u reageren op dit bericht? Maak met een paar klikken een account aan of log in om door te gaan.

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS !

Ga naar beneden

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Empty Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS !

Bericht  Ivo on Air op za 1 aug 2009 - 21:15

Vandaag met Frank na Spa gegaan en een paar man leren kennen Very Happy

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! IMG_5085
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! IMG_5064
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! IMG_5041
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! IMG_5156

de rest ;

https://s554.photobucket.com/albums/jj438/ivo82/bug%20show%20zaterdag/?start=all
Ivo on Air
Ivo on Air

Aantal berichten : 62
Registratiedatum : 26-01-09

Terug naar boven Ga naar beneden

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Empty Re: Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS !

Bericht  bruinekever op zo 2 aug 2009 - 20:43

Wat een supergaaf weekend.!!!!!!!!! Echt vanalles gezien. Van sterretjes bij Vise, tot sneeuwitje bij nacht.
Rats and rots, en ook een paar kevers en bussen..............
Nu even 2 teassers, de rest volgt komende week.
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! MD002172
Waarom allemaal dezelfde foto's maken?? Very Happy

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! MD002208
met gevaar voor eigen leven overgestoken!

Kom maar op met die foto's
bruinekever
bruinekever

Aantal berichten : 588
Registratiedatum : 20-01-09
Leeftijd : 41

http://www.oranjevwkever.blogspot.com/

Terug naar boven Ga naar beneden

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Empty Re: Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS !

Bericht  bertje op zo 2 aug 2009 - 21:17

Het was idd weer SPA FRANCORCHAMPS... Het blijft toch super op dat circuit. Helaas alweer voorbij. Hopenlijk word het volgend jaar ook weer op het circuit gehouden.

En Francorchamps = eau rouge
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! 01082009151
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! 01082009153
bertje
bertje

Aantal berichten : 842
Registratiedatum : 20-01-09
Leeftijd : 45
Woonplaats : Maastricht

http://www.route-53.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Empty Re: Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS !

Bericht  Sonjaatje op zo 2 aug 2009 - 21:58

Het was inderdaad weer een super weekend meet voormalijk heerlijk weer! weer eens lekker verbrand! haha
Vandaag helaas wat minder..

Foto's van ons komen ook nog wel.. de 4 a 500 foto's op pc zetten en nog es uploade na internet zal even tijd kosten. Vooral als we ze nog even willen uitzoeken..

Geduld is een schone zaak!!! Wink
Sonjaatje
Sonjaatje

Aantal berichten : 244
Registratiedatum : 29-03-09
Leeftijd : 33
Woonplaats : geleen

http://www.designyourcake.nl

Terug naar boven Ga naar beneden

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Empty Re: Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS !

Bericht  Bjorn op zo 2 aug 2009 - 22:36

Spa Bug-Show het blijft toch eeen super geweldige meeting...
Ook natuurlijk ik heb weer een paar fotos gemaakt er staan al een deel op het kcm blog Http://kcm.skynetblogs.be

er zullen ook nog meerdere volgen op het KCM blog.

Hier mijn 1ste foto die ik heb gemaakt onze aankomst op donderdag middag rond 14.00 uur.
nog een mooi leeg veld dat door vele mensen al vroeg was afgelint.

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! S6303900
somigen stonden er al vanaf dinsdag...
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! S6303901
De camping velden vulden zich al snel..
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! S6303903
Bjorn
Bjorn

Aantal berichten : 1765
Registratiedatum : 20-01-09
Leeftijd : 41
Woonplaats : Maastricht

Http://kcm.skynetblogs.be

Terug naar boven Ga naar beneden

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Empty Re: Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS !

Bericht  Sonjaatje op ma 3 aug 2009 - 11:55

Hier al een voorproefje van onze foto's, de rest mag mike vanavond allemaal in een map op internet zetten

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! IMG_3418

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! IMG_3722

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! IMG_3723

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! IMG_3766

Mike was al door gereden...
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! IMG_3786

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! IMG_3814

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! IMG_3821

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! IMG_3824

Was erg gezellig en leuk om eens in een speedster te zitten bij Boobs en Dean. Kon ik mooie foto's maken op t circuit!
Sonjaatje
Sonjaatje

Aantal berichten : 244
Registratiedatum : 29-03-09
Leeftijd : 33
Woonplaats : geleen

http://www.designyourcake.nl

Terug naar boven Ga naar beneden

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Empty Re: Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS !

Bericht  LaSofia op ma 3 aug 2009 - 19:01

Ja, het was legendarisch. Mooi weer, toffe sfeer, coole auto's en vooral het circuit maakt het zo speciaal..
Hier zijn enkele foto's van Cedric en mij, morgen meer:

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dsc0235622

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dsc02243f

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dsc02246p

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dsc02267t
Wie van KCM herkennen jullie op deze foto?

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dsc02305d
Een terechte prijswinnaar!
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dsc02321w
Nog zo eentje..

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dsc02337sqz

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dsc02388g

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dsc02298bza

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dsc02343jhu

Een heel leeg circuit tijdens de 'vrije' race-momenten, zalig!

LaSofia
LaSofia

Aantal berichten : 50
Registratiedatum : 22-01-09
Leeftijd : 37
Woonplaats : Bilzen

http://lasofia.skynetblogs.be

Terug naar boven Ga naar beneden

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Empty Re: Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS !

Bericht  bertje op ma 3 aug 2009 - 20:12

LaSofia schreef:
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dsc02267t
Wie van KCM herkennen jullie op deze foto?
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dsc02298bza

Op de bovenste foto:
Die met die dikke kop; Bjorn
Dat stekelbeest ernaast; Justin

Onderste foto:
Boobske die te weinig drinken bij zich had

Evil or Very Mad
bertje
bertje

Aantal berichten : 842
Registratiedatum : 20-01-09
Leeftijd : 45
Woonplaats : Maastricht

http://www.route-53.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Empty Re: Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS !

Bericht  LaSofia op ma 3 aug 2009 - 21:01

lol!
Helemaal goed!
LaSofia
LaSofia

Aantal berichten : 50
Registratiedatum : 22-01-09
Leeftijd : 37
Woonplaats : Bilzen

http://lasofia.skynetblogs.be

Terug naar boven Ga naar beneden

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Empty Re: Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS !

Bericht  MrCola op ma 3 aug 2009 - 21:52

Helemaal te gek weekend Cool Cool, had er eerst niet zo heel veel zin in, maar vrijdag ochtend begon het te kriebelen en het treffen zelf maakte het drie dubbel en dik goed:D had nooit gedacht dat het zo'n vet treffen zou zijn:D

Foto's van mezelf komen later wel, kijk op t moment foto's van anderen, heb wel bjorn gespot

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! IMG_1210
MrCola
MrCola

Aantal berichten : 564
Registratiedatum : 28-01-09
Leeftijd : 32
Woonplaats : Geleen

Terug naar boven Ga naar beneden

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Empty Re: Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS !

Bericht  Bjorn op di 4 aug 2009 - 0:31

en nog meer fotos...

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! S6303961

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! S6303954

Deze coole engelse bus had wel een heel bijzondere sticker op zijn zijraampje plakken !

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! S6303919

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! S6303920

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! S6303917

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! S6303918

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! S6303921

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! S6303922

meerdere fotos volgen nog....
Bjorn
Bjorn

Aantal berichten : 1765
Registratiedatum : 20-01-09
Leeftijd : 41
Woonplaats : Maastricht

Http://kcm.skynetblogs.be

Terug naar boven Ga naar beneden

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Empty Re: Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS !

Bericht  bertje op di 4 aug 2009 - 9:41

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! DSC02388
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! DSC02390
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! DSC02400
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! DSC02407
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! DSC02408
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! DSC02411
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! DSC02415
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! DSC02416
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! DSC02417
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! DSC02418
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! DSC02419
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! DSC02423
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! DSC02424
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! DSC02429
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! DSC02431
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! DSC02432
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! DSC02433
bertje
bertje

Aantal berichten : 842
Registratiedatum : 20-01-09
Leeftijd : 45
Woonplaats : Maastricht

http://www.route-53.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Empty Re: Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS !

Bericht  bruinekever op di 4 aug 2009 - 11:36

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! MD002160
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! MD002161
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! MD002165
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! MD002168
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! MD002170
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! MD002171
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! MD002187
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! MD002188
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! MD002191
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! MD002197
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! MD002199
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! MD002201
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! MD002205
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! MD002218
Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! MD002221
bruinekever
bruinekever

Aantal berichten : 588
Registratiedatum : 20-01-09
Leeftijd : 41

http://www.oranjevwkever.blogspot.com/

Terug naar boven Ga naar beneden

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Empty Re: Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS !

Bericht  LaSofia op di 4 aug 2009 - 14:01

Hier nog wat foto's:

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dsc02413333

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dsc02257d

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dsc02296l

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dsc02312p

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dsc02314p

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dsc02249q

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dsc02369y

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dsc02377q

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dsc02396n
DIT noem ik pas een kampvuur :-)

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dsc02402m

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dsc02405l
LaSofia
LaSofia

Aantal berichten : 50
Registratiedatum : 22-01-09
Leeftijd : 37
Woonplaats : Bilzen

http://lasofia.skynetblogs.be

Terug naar boven Ga naar beneden

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Empty Re: Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS !

Bericht  LaSofia op di 4 aug 2009 - 14:13

Bjorn schreef:

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! S6303922


Hé, dat had ik er helemaal niet op zien staan. Echt wel een auto voor Stefanie dan.. enkel het jaartal klopt niet Very Happy
LaSofia
LaSofia

Aantal berichten : 50
Registratiedatum : 22-01-09
Leeftijd : 37
Woonplaats : Bilzen

http://lasofia.skynetblogs.be

Terug naar boven Ga naar beneden

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Empty Re: Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS !

Bericht  Oldskool Maq op di 4 aug 2009 - 22:46

Hier al enkele van mijn foto's , meer dees week op de blog http://oldskoolmaq.skynetblogs.be/. Het was weer een zalig weekend.

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dyn002_original_697_467_pjpeg__55c2

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! DSC06541

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! DSC06554

Oldskool Maq

Aantal berichten : 50
Registratiedatum : 27-01-09
Leeftijd : 42
Woonplaats : Hoeselt

http://oldskoolmaq.skynetblogs.be/

Terug naar boven Ga naar beneden

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Empty Re: Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS !

Bericht  Ivo on Air op di 4 aug 2009 - 23:46

hier nog een aantal foto's van de zondag

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! ?start=all

en een filmpje van een van de dikste wagens

Ivo on Air
Ivo on Air

Aantal berichten : 62
Registratiedatum : 26-01-09

Terug naar boven Ga naar beneden

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Empty Re: Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS !

Bericht  vwspijlbus op wo 5 aug 2009 - 18:09

ik heb zondag in dezelfde regenbui in La Roche-des-Ardenners gezeten. De regen maakte de auto en cart race te Hives daarmee des te spectaculairder.
vwspijlbus
vwspijlbus

Aantal berichten : 184
Registratiedatum : 15-02-09

http://www.vwspijlbus.blogspot.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Empty iets later dan gepland maar hier een paar foto's van mijn nokiaphone

Bericht  bugsnbusses op do 6 aug 2009 - 21:17

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! 01082009253Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! 01082009270Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! 01082009271Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! 01082009277Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! 30072009234Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! 01082009274
bugsnbusses
bugsnbusses

Aantal berichten : 447
Registratiedatum : 20-01-09
Leeftijd : 53
Woonplaats : Mestreech (blouwdörep)

Terug naar boven Ga naar beneden

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Empty Re: Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS !

Bericht  air-mike op ma 28 dec 2009 - 15:06

Deze kwam ik vandaag nog tegen op nc2 site.

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Dyn003_original_650_436_pjpeg__fc3250b122ba172f6247958f71076be8
air-mike
air-mike

Aantal berichten : 450
Registratiedatum : 20-01-09
Leeftijd : 48
Woonplaats : hoeselt (belgie)

http://air-mike.skynetblogs.be/

Terug naar boven Ga naar beneden

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Empty Re: Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS !

Bericht  Sonjaatje op ma 28 dec 2009 - 15:21

haha vet dat is van toen we aankwamen, dat was daar ook de laatste keer dat ik mijn nette schoenen aanhad Razz
Sonjaatje
Sonjaatje

Aantal berichten : 244
Registratiedatum : 29-03-09
Leeftijd : 33
Woonplaats : geleen

http://www.designyourcake.nl

Terug naar boven Ga naar beneden

Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS ! Empty Re: Bug Show @ SPA FRANCORCHAMPS !

Bericht  Gesponsorde inhoud


Gesponsorde inhoud


Terug naar boven Ga naar beneden

Terug naar boven

- Soortgelijke onderwerpen

 
Permissies van dit forum:
Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum